Dołącz do naszego zespołu

Poszukujemy nowych pracowników do działu diagnostyki transformatorów
Nasza firma nieustannie rozszerza zakres świadczonych usług oraz wdraża nowoczesne technologie w branży elektroenergetycznej. Dlatego też cały czas przyjmujemy zgłoszenia do pracy w zespole pomiarowo-badawczym osób otwartych na poszerzanie wiedzy w zakresie innowacyjnych i nowoczesnych metod diagnostyki urządzeń elektroenergetycznych.

Jeśli jesteś otwarty na nowe wyzwania, posiadasz niezbędne umiejętności, masz doświadczenie lub jesteś absolwentem wyższej uczelni i chcesz pracować w nowoczesnej, prężnej firmie, gdzie możesz spełniać swoje zawodowe aspiracje, wyślij do nas swoje CV.

wojciech.lesniak@energo-complex.pl
pawel.giczewski@energo-complex.pl

Informacja prawna

RODO

Aktualne oferty pracy:

Lider projektu elektrycznego

Opis stanowiska

Zarządzanie podległym zespołem elektryków;

Planowanie działań prowadzących do osiągnięcia założonych rezultatów projektu w zaplanowanych ramach czasowych przy racjonalnym i efektywnym wykorzystaniu dostępnych zasobów;

Planowanie i opracowywanie harmonogramu

Planowanie i koordynowanie zadań osób i organizacji realizujących projekt z uwzględnieniem celu oraz wszystkich czynności, jakie należy wykonać

Prowadzenie dokumentacji projektowej oraz raportowanie postępów w realizacji projektu na potrzeby przełożonych

Wymagania

Wykształcenie minimum średnie techniczne: elektrotechnika lub pokrewne,
Podstawowa wiedza z zakresu pomiarów wielości elektrycznych,
Prawo jazdy kategorii B
Komunikatywność oraz dobra organizacja samodzielnej pracy,
Odpowiedzialność, samodzielność i sumienność w działaniu,
Umiejętność pracy w zespole
Dyspozycyjność (wyjazdy służbowe)
Znajomość pakietu Office
Mile widziane doświadczenie w pracy na obiektach elektroenergetycznych WN
Mile widziane uprawnienia SEP E powyżej 1kV

Oferujemy

Możliwość rozwoju,
Narzędzia pracy,
Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Uwagi:
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”

Elektromonter

odczytywanie schematów elektrycznych,
wykonywanie prac związanych z modyfikacją lub wykonaniem instalacji elektrycznych podstawie schematów elektrycznych,
wykonywanie przeglądów PPZ,
przeprowadzanie prac serwisowych i remontowych na urządzeniach elektroenergetycznych

Wymagania
• wykształcenie min. zawodowe
• doświadczenie w zawodzie
• prawo jazdy kat. B
• dyspozycyjność (wyjazdy służbowe)

Oferujemy

• możliwość rozwoju,
• narzędzia pracy,
• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Informacja o firmie
• Diagnostyka i kompleksowa ocena stanu technicznego transformatorów
• Systemy zarządzania majątkiem transformatorowym
• Usługi serwisowo-remontowe oraz produkcję części zamiennych i akcesoriów
• Doradztwo techniczne
• Usługi specjalne

Uwagi

Specjalista ds. pomiarów

• Wykonywanie pomiarów parametrów instalacji i urządzeń elektrycznych
• Przeprowadzania prób funkcjonalnych,
• Dokumentowanie przeprowadzonych pomiarów.

Wymagania

• Wykształcenie wyższe techniczne: elektrotechnika lub pokrewne,
• Podstawowa wiedza z zakresu pomiarów wielości elektrycznych,
• Prawo jazdy kategorii B
• Komunikatywność oraz dobra organizacja samodzielnej pracy,
• Odpowiedzialność, samodzielność i sumienność w działaniu,
• Umiejętność pracy w zespole
• Dyspozycyjność (wyjazdy służbowe)
• Mile widziane uprawnienia SEP E powyżej 1kV

Oferujemy:

• Możliwość rozwoju,
• Narzędzia pracy,
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Usługi serwisowo-remontowe oraz produkcja części zamiennych i akcesoriów

Uwagi