Współpraca

Na co dzień współpracujemy z najlepszymi ośrodkami badawczo-naukowymi oraz zagranicznymi Partnerami, którzy są światowymi liderami w dziedzinie rozwiązań związanych z branżą elektroenergetyki.

Wieloletnie doświadczenie i głęboka wiedza naszych pracowników i specjalistów dotycząca konstrukcji transformatorów oraz zachodzących w nich fizyko-chemicznych procesach podczas eksploatacji są podstawą diagnozowania stanu technicznego transformatorów oraz doradztwa technicznego. Duże nakłady inwestycyjne w zaplecze techniczne, programy badawcze i szkoleniowe oraz wymiana doświadczeń z polskimi i zagranicznymi ośrodkami specjalizującymi się w zagadnieniach związanych z badaniami i eksploatacją transformatorów są gwarancją wysokiej jakości oferowanych usług serwisowych i remontowych.

ENERGO-COMPLEX nieustannie poszukuje najnowocześniejszych rozwiązań, dlatego zapraszamy do bliższego zapoznania się z naszą działalnością oraz kontaktu, jeśli uważają Państwo, że rozwiązania które oferuje Wasza firma mogą zainteresować naszą Spółkę.

Kariera

Poszukujemy nowych pracowników do działu diagnostyki transformatorów

Nasza firma nieustannie rozszerza zakres świadczonych usług oraz wdraża nowoczesne technologie w branży elektroenergetycznej. Dlatego też cały czas przyjmujemy zgłoszenia do pracy w zespole pomiarowo-badawczym osób otwartych na poszerzanie wiedzy w zakresie innowacyjnych i nowoczesnych metod diagnostyki urządzeń elektroenergetycznych.

Jeśli jesteś otwarty na nowe wyzwania, posiadasz niezbędne umiejętności, masz doświadczenie lub jesteś absolwentem wyższej uczelni i chcesz pracować w nowoczesnej, prężnej firmie, gdzie możesz spełniać swoje zawodowe aspiracje, wyślij do nas za pośrednictwem poczty elektronicznej swoje CV.

E-mail: wojciech.lesniak@energo-complex.pl

Informacja prawna

RODO