Współpraca

Na co dzień współpracujemy z najlepszymi ośrodkami badawczo-naukowymi oraz zagranicznymi Partnerami, którzy są światowymi liderami w dziedzinie rozwiązań związanych z branżą elektroenergetyki.

Wieloletnie doświadczenie i głęboka wiedza naszych pracowników i specjalistów dotycząca konstrukcji transformatorów oraz zachodzących w nich fizyko-chemicznych procesach podczas eksploatacji są podstawą diagnozowania stanu technicznego transformatorów oraz doradztwa technicznego. Duże nakłady inwestycyjne w zaplecze techniczne, programy badawcze i szkoleniowe oraz wymiana doświadczeń z polskimi i zagranicznymi ośrodkami specjalizującymi się w zagadnieniach związanych z badaniami i eksploatacją transformatorów są gwarancją wysokiej jakości oferowanych usług serwisowych i remontowych.

ENERGO-COMPLEX nieustannie poszukuje najnowocześniejszych rozwiązań, dlatego zapraszamy do bliższego zapoznania się z naszą działalnością oraz kontaktu, jeśli uważają Państwo, że rozwiązania które oferuje Wasza firma mogą zainteresować naszą Spółkę.

Kariera

Nasza firma nieustannie rozszerza zakres świadczonych usług, oraz wdraża nowoczesne technologie w branży elektroenergetycznej. Dlatego też cały czas przyjmujemy zgłoszenia do pracy zespole pomiarowo-badawczym osób otwartych na poszerzanie wiedzy w zakresie innowacyjnych i nowoczesnych metod diagnostyki urządzeń elektroenergetycznych.

Jeśli jesteś otwarty na nowe wyzwania, posiadasz niezbędne umiejętności, masz doświadczenie lub jesteś absolwentem wyższej uczelni i chcesz pracować w nowoczesnej, prężnej firmie, gdzie możesz spełniać swoje zawodowe aspiracje, wyślij do nas za pośrednictwem poczty elektronicznej swoje CV.

E-mail: info@energo-complex.pl

Praktyki i staż
Jeżeli interesujesz się elektrotechniką lub pomiary elektryczne leżą w kręgu twoich zainteresowań, i chciałbyś pogłębiać swoją wiedzę. Zapewnimy Ci kontakt z fachowcami na najwyższym poziomie i zapoznanie się z najnowocześniejszymi urządzeniami i metodami pomiarowymi.

Jesteś zainteresowany odbyciem stażu lub praktyki studenckiej? Skontaktuj się z nami.

Informacja prawna
Na dokumentach aplikacyjnych prosimy zamieścić klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.).