ENERGO-COMPLEX Sp. z o.o. ul. Lotników 9, Piekary Śląskie

+48 32 775 67 00

zamów remont transformatora

Na co dzień współpracujemy z najlepszymi ośrodkami badawczo-naukowymi oraz zagranicznymi Partnerami, którzy są światowymi liderami w dziedzinie rozwiązań związanych z branżą elektroenergetyki.

Wieloletnie doświadczenie i głęboka wiedza naszych pracowników i specjalistów dotycząca konstrukcji transformatorów oraz zachodzących w nich fizyko-chemicznych procesach podczas eksploatacji są podstawą diagnozowania stanu technicznego transformatorów oraz doradztwa technicznego. Duże nakłady inwestycyjne w zaplecze techniczne, programy badawcze i szkoleniowe oraz wymiana doświadczeń z polskimi i zagranicznymi ośrodkami specjalizującymi się w zagadnieniach związanych z badaniami i eksploatacją transformatorów są gwarancją wysokiej jakości oferowanych usług serwisowych i remontowych.

ENERGO-COMPLEX nieustannie poszukuje najnowocześniejszych rozwiązań, dlatego zapraszamy do bliższego zapoznania się z naszą działalnością oraz kontaktu, jeśli uważają Państwo, że rozwiązania które oferuje Wasza firma mogą zainteresować naszą Spółkę.

OŚRODKI NAUKOWE, Z KTÓRYMI WSPÓŁPRACUJEMY

ENERGO-COMPLEX Sp. z o.o. współpracuje z polskimi ośrodkami naukowymi (m.in. z Zachodniopomorskim Uniwersytetem Technologicznym) realizując wspólnie projekty badawczo-rozwojowe, które wprowadzają wiele innowacyjnych technologii w zakresie oferowanych usług.

FIRMY, Z KTÓRYMI WSPÓŁPRACUJEMY

Maschinenfabrik Reinhausen GmbH

Wykonujemy serwis produkowanych przez Maschinenfabrik Reinhausen GmbH przełączników. Prowadzimy sprzedaż urządzeń i akcesoriów produkowanych przez firmę MR i Messko. W ofercie znajdują się podobciążeniowe przełączniki zaczepów, napędy, termometry, wskaźniki poziomu oleju itp.
www.reinhausen.com

ARRAS MAXEI

Francuska Grupa ARRAS MAXEI ma ponad 100 lat historii i zajmuje się projektowaniem oraz produkcją maszyn i urządzeń dla przemysłu energii elektrycznej. W oparciu o technologię firmy ARRAS-MAXEI wprowadziliśmy do zakresu swoich usług regenerację olejów elektroizolacyjnych.
www.maxei.fr