Energo-Complex wspiera artystów

Energo-Complex sp. z o.o. zgodnie z przyjęta strategią firmy wspiera polskich artystów. W sobotę 19 września w Chorzowskim Centrum Kultury przy ul. Sienkiewicza 3 w Chorzowie odbył się koncert Zespołu MÓW, którego organizację wspiera nasza spółka.

Koncert był częścią Kansai Music Conference, festiwalu muzycznego, na który zespół MÓW otrzymał zaproszenie. To była niezwykła okazja dla polskich artystów, by dotrzeć ze swoją muzyką do odbiorców w Japonii i nie tylko.

Relację filmową z koncertu można zobaczyć na naszym kanale Youtube:

KONCERT ZESPOŁU MÓW [POWERED BY ENERGO-COMPLEX]

Koncerty zespołu to wybuchowa mieszanka ludzkiej autentyczności, improwizacyjnej energii i uwalniających emocji. Teksty mówią o rzeczach codziennych, ale soulowe i jazzowe dźwięki rzucają na nie nowe, kolorowe światło.

W skład zespołu zaliczamy piątkę kreatywnych artystów (Anna Bratek – voc., Aga Derlak – p, Jakub Mizeracki – g, Mateusz Szewczyk – b, Adam Wajdzik – dr), którzy dzięki swoim pasjom i talentom potrafią przenieść słuchaczy w cudowny świat muzyki. Zespół stacjonuje w Katowicach, na Śląsku, gdzie działa już od 3 lat. Na swoim koncie ma debiutancki album wydany pod banderą słowackiej wytwórni Hevhetia.

Cały koncert został wyemitowany na żywo na kanale Youtube zespołu MÓW. Można zobaczyć go tutaj:

MÓW @ KMC 2020 (Japonia)