ENERGO-COMPLEX Sp. z o.o. ul. Lotników 9, Piekary Śląskie

+48 32 775 67 00

zamów remont transformatora

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na kolejną edycję konferencji naukowo-technicznej „Łączniki w eksploatacji”, która odbędzie się w Q Hotel Plus w Krakowie w dniach 25-27 kwietnia 2018 roku.

Celem konferencji jest zaprezentowanie oraz szerokie przedyskutowanie zagadnień dotyczących: nowych rozwiązań technicznych w zakresie łączników WN i SN, problemów eksploatacyjnych i diagnostyki. W ramach konferencji odbędzie się także sesja poświęcona diagnostyce urządzeń elektroenergetycznych w izolacji gazowej SF6 oraz gospodarce gazem SF6 W trakcie, spotkania będzie możliwość wymiany doświadczeń eksploatacyjnych ze specjalistami z całego kraju na specjalnej sesji „panel użytkowników”.

Organizatorami konferencji są: Energo-Complex, Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Energetyki OBRE oraz firma Omicron. Parterami wydarzenia zostali: Wydział Elektryczny Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie oraz Instytut Elektroenergetyki Politechniki Warszawskiej. Patronat nad konferencją objął Magazyn „Urządzenia dla Energetyki”.

Szczegółowe informacje znajdą Państwo tutaj.