ENERGO-COMPLEX Sp. z o.o. ul. Lotników 9, Piekary Śląskie

+48 32 775 67 00

zamów remont transformatora

Szanowni Państwo,

Z wielką satysfakcją informujemy, iż w dniach 17-19 maja 2016 roku w hotelu „Diament” w Ustroniu będzie miała miejsce , Konferencja Naukowo-Techniczna „Łączniki w Eksploatacji”, która organizowana jest przez naszą firmę jak również naszych partnerów: Maschinenfabrik Reinhausen, OMICRON, oraz OBRE Sp. z o.o. Tematem przewodnim spotkania jest zaprezentowanie oraz szerokie przedyskutowanie zagadnień dotyczących nowych rozwiązań technicznych w zakresie łączników WN i SN, problemów eksploatacyjnych i niezawodności działania .

Głównym założeniem jakie towarzyszy naszej konferencji jest to aby była ona miejscem wymiany doświadczeń producentów, specjalistów z dziedziny obsługi i diagnostyki urządzeń z podmiotami które prowadzą ich eksploatację. W trakcie spotkań staramy się prezentować najnowsze osiągnięcia w tym zakresie.

Dołożymy wszelkich starań żeby poziom merytoryczny konferencji  jak również miejsce i hotel które wybraliśmy na nasze spotkanie przyczyniły się do miłego spędzenia czasu i relaksu w gronie znajomych „Ludzi z branży”.

Kontakt:

Sekretariat Konferencji :

Wojciech Leśniak tel.: +48 32 775 67 06; m.: +48 607 691 319; email: wojciech.lesniak@energo-complex.pl

Jerzy Szolc tel.: +48 695 101 193; email:konferencja@energo-complex.pl

Zaproszenie_Konferencja Łączniki

PLAN KONFERENCJI_Łączniki w Eksploatacji 2016

Karta zgłoszenia