ENERGO-COMPLEX Sp. z o.o. ul. Lotników 9, Piekary Śląskie

+48 32 775 67 00

zamów remont transformatora

24 października 2013 roku odbyły się uroczyste Obchody 15-lecia EnNERGO-COMPLEX. Pierwsza część miała miejsce w naszej siedzibie w Piekarach Śląskich. Zaproszonych gości oprowadziliśmy po firmie, opowiedzieliśmy o naszej historii i osiągnięciach oraz pokazaliśmy nasze nowe laboratorium analityczne materiałów elektroizolacyjnych.

Następnie przenieśliśmy się do Siemianowic Śląskich, aby w Parku Tradycji Górniczo-Hutniczej rozpocząć drugą część Obchodów. Rozpoczęliśmy od części naukowej, gdzie zaprezentowaliśmy naszą nową publikację, książkę pt. „System zarządzania transformatorami – TrafoGrade”. Potem przyszedł czas na krótkie podsumowania techniczne i zaprosiliśmy naszych Gości na przerwę kawową, przygotowując jednocześnie uroczystą Galę wręczenia nagród.

Gospodarzem Gali był Prezes Zarządu ENERGO-COMPLEX dr inż. Marek Szrot oraz aktor Teatru Śląskiego Zbigniew Wróbel. Na wstępie zaprosiliśmy Gości do multimedialnej podróży, prezentując na dużym ekranie premierę filmu
„15 lat ENERGO-COMPLEX”. Bez zbędnych słów ukazaliśmy swoją historię, obecne osiągnięcia oraz plany na przyszłość. Następnie Pan Marek Szrot skierował słowa podziękowania za dotychczasowe lata współpracy, podkreślając tym samym rodzinny charakter imprezy.

15 LAT ENERGO-COMPLEX / 15 YEARS OF ENERGO-COMPLEX
 

Część główną Gali otworzył Pan Harald Rotter, otrzymując statuetkę Anioła, nagrody przyznawanej przez ENERGO-COMPLEX od 2007 roku. Jest to największe wyróżnienie przyznawane za specjalne osiągnięcia na rzecz Firmy. Nagrody otrzymały również instytucje, placówki naukowe, pracownicy oraz osoby współpracujące z Energo-Complex. Lista nagrodzonych była owiana tajemnicą, stąd mieliśmy do czynienia z niejednym zaskoczeniem i wzruszeniem.

Cześć oficjalną zakończono koncertem zespołu „Carrantuohill”, który uraczył Gości celtycką muzyką. Koncert był połączony z występem grupy tanecznej „Salake”, ta z kolei zaprezentowała wszechstronny taniec z elementami baletu i stepu irlandzkiego.

Kulminacyjnym punktem Obchodów 15-lecia była uroczysta kolacja. Wszyscy zebrani Goście mogli rozkoszować się znakomitymi potrawami oraz winami wybranymi specjalnie na tę okazję przez wybitnego znawcę Andrzeja Woźnikowskiego. Świetnej atmosferze panującej w namiocie przygrywał zespół na żywo.

Dziękujemy za wspólnie spędzone chwile, Państwa radosne twarze na długo pozostaną w naszej pamięci.

Relacja z uroczystych Obchodów 15-lecia Energo-Complex