Konferencja „Transformatory w Eksploatacji 2013” już za nami

W dniach 24-26 kwietnia 2013 roku w Hotelu Aquarius Spa w Kołobrzegu, odbyła się VII Międzynarodowa Konferencja Naukowo-Techniczna pt. „Transformatory w Eksploatacji”.

Również w tym roku nie zabrakło ciekawych tematów, które zostały wygłoszone podczas sześciu sesji. Po każdym wygłoszonym referacie Uczestnicy mieli okazję do zadawania pytań, które niejednokrotnie wywołały burzliwą dyskusję.

Już pierwszego dnia na Uczestników czekała niespodzianka w postaci wspólnego gotowania z Robertem Sową, mistrzem kuchni znanym z wielu telewizyjnych programów. Gotowanie przy sześciu stołach najróżniejszych kuchni świata, było nie lada wyzwaniem, ale przede wszystkim znakomitą zabawą i osobistym sprawdzianem kulinarnym. Każda z drużyn przygotowała kilka potraw, które na zakończenie zmagań mogliśmy wszyscy wspólnie zjeść.

W drugim dniu odbywały się przede wszystkim sesje naukowe, a ich plan był napięty. Dlatego jeszcze bardziej ucieszyła wszystkich kolejna niespodzianka. Tym razem był to wieczór iluzji i sztuczek, które przygotował Maciej Pol, laureat wielu międzynarodowych festiwali sztuki iluzji.

Konferencja to nie tylko tematy naukowe, w kuluarach nie zabrakło luźnych rozmów i wspólnego poznawania się. Bardzo nas cieszy, że forma konferencji jest otwarta i służy pogłębianiu relacji nie tylko tych zawodowych.

W ostatnim dniu odbyło się podsumowanie konferencji, było ono jednocześnie zaproszeniem do udziału w kolejnych edycjach. Wierzymy, że będzie ich jak najwięcej.

Wszystkim, którzy mieli wpływ na przebieg wydarzeń serdecznie dziękujemy!

Organizatorami tegorocznej konferencji były firmy: ENERGO-COMPLEX, Maschinenfabrik Reinhausen, Nynas, Omicron. Swój udział miały również Politechnika Opolska oraz Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny.

PODZIĘKOWANIE

Relacja z konferencji Transformatory w Eksploatacji 2013