ENERGO-COMPLEX Sp. z o.o. ul. Lotników 9, Piekary Śląskie

+48 32 775 67 00

zamów remont transformatora

Mamy zaszczyt i przyjemność zaprosić Państwa do wzięcia udziału w VI Międzynarodowej Konferencji Naukowo-Technicznej „Transformatory w Eksploatacji”.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom uczestników oraz mając na względzie nieuchronne powiązania różnych zagadnień z zakresu eksploatacji urządzeń elektroenergetycznych kolejne spotkanie spod znaku Transformatory w Eksploatacji wykracza poza tematykę ściśle transformatorową.

Tematyka VI konferencji będzie obejmowała zagadnienia z szeroko pojętej diagnostyki urządzeń elektroenergetycznych. W sposób szczególny poruszone zostaną tematy związane z możliwością oceny stanu technicznego podczas normalnej pracy urządzeń. W konferencji udział wezmą przedstawiciele środowisk naukowych oraz osób odpowiedzialnych za eksploatację urządzeń elektroenergetycznych z kraju i z zagranicy. Szerokie grono wybitnych specjalistów stworzy płaszczyznę, pozwalającą na wzajemną wymianę doświadczeń w zakresie europejskich i światowych trendów w diagnostyce stanu technicznego urządzeń elektroenergetycznych.

Najważniejszym ogniwem każdej konferencji jesteście Wy drodzy uczestnicy!

Dlatego mamy nadzieję, że nasze spotkanie będzie dla Was owocne, a pobyt w naszym gronie będzie pełen miłych wrażeń.