ENERGO-COMPLEX Sp. z o.o. ul. Lotników 9, Piekary Śląskie

+48 32 775 67 00

zamów remont transformatora

Konferencja międzynarodowa firmy Maschinenfabrik Reinhausen

W dniach 7 – 9 czerwca 2009 roku przedstawiciele naszej firmy uczestniczyli w konferencji Transform 2009, która odbyła się w hotelu Marriott Park w Rzymie. Organizatorem spotkania była firma Maschinenfabrik Reinhausen przy współudziale firm HIGHVOLT Prüftechnik Dresden GmbH, HSP Hochspannungsgeräte GmbH, Omicron, Pfisterer, Röchling Engineering Plastics KG, Acea, Enel.

W konferencji uczestniczyło ponad 500 osób, wśród których byli reprezentanci wszystkich kontynentów. Konferencję otworzył Michael Rohde, który zaprezentował referat przedstawiający perspektywy globalnego rozwoju branży energetycznej na tle występującego spowolnienia gospodarczego. Podczas pierwszej sesji przedstawiono również prezentację grupy energetycznej ACEA.

Po uroczystym otwarciu konferencji uczestnicy udali się do części wystawowej, gdzie istniała możliwość szczegółowego zapoznania się z ofertami wystawców i wymiany doświadczeń oraz dyskusji. Równocześnie w salach konferencyjnych odbywało się 6 sesji tematycznych, w czasie których prezentowano referaty dotyczące zagadnień szczegółowych.

Po zakończonych obradach uczestnicy konferencji mieli możliwość skorzystania z atrakcji przygotowanych przez organizatorów, które pozwalały na odkrywanie uroków Rzymu. Wśród tych atrakcji nie można zapomnieć uroczystego bankietu w malowniczo położonej Villi Miani, znajdującej się na zboczu jednego ze wzgórz otaczających Rzym.