Zapraszamy na konferencję naukowo-techniczną

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa do wzięcia udziału w V Międzynarodowej Konferencji Naukowo-Technicznej „Transformatory w Eksploatacji”.

Doświadczenia ostatnich lat pokazują, że sposób j jakość eksploatacji transformatorów zaczyna pełnić istotną rolę w działalności podmiotów zajmujących się przesyłem i dystrybucją energii elektrycznej. Nowe trendy w eksploatacji polegają głównie na wprowadzeniu ekspertowych systemów zarządzania ich populacją. W trakcie naszego spotkania zaprezentujemy takie systemy. Omówimy aktualnie pojawiające się problemy dotyczące transformatorów energetycznych, przed którymi stoją zarówno środowisko inżynierskie i naukowe. Oddamy również w Państwa ręce II tom z naszej serii wydawniczej „Eksploatacji Transformatorów”.

Do udziału w konferencji zaprosiliśmy wybitnych specjalistów z Polski i z zagranicy z nadzieją, że wymiana doświadczeń w takim gronie pomoże Państwu sprostać nadchodzącym wyzwaniom.

Najważniejszym ogniwem konferencji jesteście Wy drodzy uczestnicy! Dlatego mamy nadzieję, że spotkanie „braci transformatorowej” będzie dla Was bardzo owocne, a pobyt na konferencji pełen wrażeń